telefontelefon

Umożliwienie małemu dziecku obcowania w otoczeniu różnych języków, to przede wszystkim zbudowanie mu solidnego fundamentu do tego, aby w przyszłości, bez żadnego wysiłku, mogło osiągnąć wysoki poziom biegłości danego języka,

KOLOROWE PUDEŁKO - NATURALNA DWUJĘZYCZNOŚĆ

To tak jakby danie mu wielkiej umiejętności, na którą często ludzie pracują całe życie. A nasze dziecko dostaje ją po prostu od tak.

Naturalna dwujęzyczność, jak sama nazwa wskazuje to naturalne przyswajanie języka. To ciągłe obcowanie w otoczeniu języka. Zanurzenie się w języku – immersja językowa. To nie nauka. W Kolorowym Pudełku nie uczymy się języka, my go przyswajamy, traktujemy go jako narzędzie do porozumienia się z osobą, która mówi do nas w tym konkretnym języku.

Nasze dzieci nie wiedzą, że uczą się języka. One po prostu, wierzą w to, że poprzez użycie konkretnych słów (w języku angielskim) osiągną swój cel. Wyzwalamy w dzieciach naturalną potrzebę mówienia, która ma zaspokoić ich codzienne potrzeby, jak na przykład. Agua, por favor, Water, please.

 

Budujemy przekonanie, że język obcy, który dzieci przyswajają w Kolorowym Pudełku ,, NIE JEST OBCY''. Naszym zadaniem jest stworzenie takich warunków, aby dzieci traktowały język angielski, czy hiszpański, jako języki, którymi mogą się posługiwać na co dzień. Nie ma tutaj miejsca na wstyd i nieśmiałość.

 

 

Polityka Prywaności